Pražské jazzové sexteto

Petr Kořínek je známý český kontrabasista, pianista, hudební skladatel, dirigent a pedagog. Absolvoval Státní konzervatoř v Brně, obor kontrabas. V současné době působí jako pedagog na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze. Účinkoval v řadě významných souborů: S+HQ Karla Velebného, Jazz Cellula Laca Decziho, Trio (Kvartet) Karla Růžičky, Big-Band Čs. rozhlasu. Sám inicioval vznik řady jazzových seskupení: Pražské jazzové kvarteto, Petr Kořínekjazz Orchestra, Moravské jazzové duo ad. Získal několik ocenění na československé i zahraniční hudební scéně jako skladatel i interpret. Zkomponoval několik set skladeb pro různá obsazení, od komorního až po big-bandové, pro jazzový orchestr se smíšeným sborem, symfonický orchestr a jazzový sextet, pro kvarteto lesních rohů, smyčcové kvarteto ad.
Saxofonista Rostislav Fraš vystudoval na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a na Hudební akademii v Katovicích. Na jazzové scéně působí jako osobitý instrumentalista, skladatel a iniciátor vlastních hudebních seskupení. Vystupoval s řadou dalších jazzových souborů (The East European Artsemble, Rozhlasový big band Gustava Broma ad.) a jazzových osobnostíjako je třeba Peter Erskine, Maria Schneider, George Mraz, Fred Wesley, Georgie Fame, Duško Gojkovič nebo Kalman Olah. Pedagogicky působíi naJAMU vBrně.
Štěpánka Balcarová je česká trumpetistka a skladatelka, absolventka Hudební akademie v Katovicích. Skladbu a jazzové aranžování vystudovala na Jazzové Akademii v rakouském Grazu. V současné době vyučuje na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Štěpánka Balcarová je leaderem vlastního kvartetu 4STEP, působí v multižánrovém orchestru WRGHA POWU, v avantgardním hudebním projektu Chord Nation Nikoly Kotodzlejczyka, v projektu VSOPTrio+2,je kapelnicí big-bandu Koncept Art Orchestra.
Přemysl Tomšíček studoval na Pražské konzervatoři. Je vedoucím souboru Přemysl Tomšíček Sextet. Účinkuje s různými jazzovými orchestry: Rozhlasový Big Band Gustava Broma, Pražský Big Band Milana Svobody, Sextet Milana Svobody, Cloud 9 Nonet - Jan Hála, CZ-SK Big Band-Matůš Jakabčlc, Bohemia Big Band- Bohuslav Volf, Miss Moravia Project. S Petrem Kořínkem spolupracuje od roku 1999 v souboru „Petr Kořínek Jazz Orchestra" a od roku 2013 jako hlavní trombonista ve všech společných hudebních projektech.
Radek Krampl studoval na Konzervatořijaroslava Ježka v Praze a Akademii múzických umění v Praze. Na obou školách nyní pedagogicky působí. Umělecký záběr Radka Krampla je poměrně široký. Od swingu přes mainstream, blues a latin až k funky a v neposlední řadě soudobé vážné hudbě. Jeho nápaditá a osobitá sóla lze nalézt na nahrávkách Jany Koubkové, Swing Quintetu Praha, bluesového ASPM Jana Spáleného, Big Bandu Milana Svobody i na debutové desce funky kapely Monkey Bussiness nebo naopak na kompilaci soudobých českých skladatelů Percussion Plus ve skladbě Marka Kopelenta Canto Intimo.
Jan Linhart vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze, obor bicí nástroje u Vladimíra Žižky. Zde nyní působí také jako pedagog. V současné době patří mezi nejžádanější bubeníky v České republice a to pro svoji univerzálnost a mimořádnou hudební inteligenci. Účinkuje s celou řadou pražských skupin, kupříkladu se skupinou The Swings, Trio Víta Švece a se všemi formacemi Petra Kořínka. Příležitostně spolupracuje s celou řadou hudebníků, a to nejen v oblasti jazzové hudby. Zúčastnil se řady mezinárodních jazzových festivalů.